40 sztuk półfinałowych GND16.02Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni informuje, że dnia 15. 02. 2018 roku, na posiedzeniu w Gdyni, Komisja Artystyczna Gdyńskiej Nagrody Dramaturgicznej, w składzie: Anna Zalewska-Uberman, Mirosław Baran, Wojciech Owczarski, po przeczytaniu 259 sztuk zgłoszonych do jedenastej edycji konkursu, dokonała wyboru spośród nich 40 tytułów, które zostały zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu.
GDYŃSKA ALTERNATYWNA NAGRODA DRAMATURGICZNA - KONKURS NA JURORÓW15.02Teatr Miejski w Gdyni zaprasza wszystkie osoby pasjonujące się współczesnym teatrem i dramatem do zgłaszania swoich kandydatur na członków jury Alternatywnej Nagrody Dramaturgicznej.
Kasa biletowa nieczynna w dniu 10.02.201802.02Drodzy Widzowie, informujemy, że w dniu 10.02.2018 roku kasa biletowa będzie nieczynna. W tym czasie odbędzie się Sesja Rady Miasta. Za niedogodność przepraszamy.
Super Środa - 7.02.201802.02Super środa w Teatrze Miejskim w Gdyni W Teatrze Miejskim im. Witolda Gombrowicza w Gdyni przygotowaliśmy promocję na zakup biletów na nasze spektakle grane do 22 kwietnia 2018 roku. Tylko w środę, 7 lutego 2018 r. można zakupić bilety na spektakle repertuarowe w cenie 25 zł za bilet w kasie biletowej.
W lutym na naszej scenie01.02Z niezwyciężonym BOGIEM MORDU wkraczamy w luty. Bójka, wybity ząb, ugodowa herbatka, ale czy na pewno? Później będzie już tylko mocniej. Fascynujący Patrick McMurphy, drobny złodziejaszek, schroni się w zakładzie psychiatrycznym, gdzie siostra Ratched urządzi mu prawdziwy LOT NAD KUKUŁCZYM GNIAZDEM.
VIII edycja konkursu im. Andrzeja Żurowskiego zakończona.09.04Szanowni Państwo! Miło mi poinformować, że tegoroczna VIII edycja konkurs cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród młodych krytyków teatralnych. Wpłynęło 117 prac 39 recenzentów. [››]
Znamy 5 finalistów GND!!!31.03Kapituła GND nominowała do finału następujących autorów: Jarosław Jakubowski BANALNA HISTORIA Jolanta Janiczak I TAK NIKT MI NIE UWIERZY Mateusz Pakuła STANISŁAW LEM VS PHILIP K.DICK Ishbel Szatrawska TOTENTANZ.CZARNA NOC, CZARNA ŚMIERĆ Martyna Wawrzyniak SCHWARZCHARAKTERKI [››]
Nagrody Dyrektorów Teatru Miejskiego30.03Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dyrektorzy Teatru Miejskiego w Gdyni przyznali swe nagrody za 2020 rok. [››]